Будівництво таунхаусів та його переваги

Зведення будинку є досить витратним рішенням, тому сучасні люди прагнуть знизити видаткову частину, зберігши високий рівень комфорту і безпеки. Яскравим прикладом подібного рішення є таунхаус. Він об’єднує в собі переваги приватного будинку, а завдяки секційної структурі його спорудження обходиться куди дешевше, ніж при будівництві окремого будинку. Будівництво таунхаусів від будівельної компанії Dniprobud в Києві є гарантією того, що клієнт залишиться задоволений своїм вибором. Наші фахівці володіють багаторічним досвідом, який дозволяє впоратися з роботою будь-якої складності.

Що являє собою таунхаус?

Під даним терміном мають на увазі багаторівневі будинку, в яких у кожного власника є окремий вхід з фасаду, а також свою земельну ділянку зі зворотного боку будівлі https://dniprobud.kiev.ua/. Таке житло купується кількома мешканцями, у кожного з яких буде свій окремий бокс. Суміжними є тільки внутрішні стіни, які відрізняються достатньою товщиною, щоб сусіди не заважали один одному. Кількість секцій таунхауса може бути дуже різним. Чим більше боксів передбачено відповідно до проекту, тим дешевше такий будинок обійдеться кожному покупцеві. У той же час таунхаус-дуплекс є найбільш комфортабельним житлом серед всіх представлених проектів.

Вивчаючи можливість будівництва таунхауса, варто звернути увагу на переваги і недоліки, якими володіють подібні проекти. Говорячи про сильні сторони таунхауса, потрібно виділити:

  • Мінімальні фінансові витрати. Якщо порівнювати таунхаус із звичайним котеджем, то на будівництво останнього буде потрібно затратити куди більше коштів.
  • Зниження витрат на експлуатацію будинку. Таунхауси зводяться з використанням інноваційних технологій і методів, завдяки чому вдається скоротити витрати на опалення, освітлення та інші комунальні послуги.
  • Високий рівень комфорту. Таунхаус дозволяє відчути всі переваги заміського життя, не витрачаючи на накопичення необхідної суми кілька років.

Якщо в сім’ї є автомобіль, то кращим вибором стане таунхаус з гаражем. За будівлею зазвичай розташовується присадибна ділянка, який можна засадити квітами або овочами, висадити дерева або встановити альтанку. Окремий вхід робить таунхаус максимально наближеним до власного котеджу.